Gabča

gabča


Žena, matka, partnerka, narozena ve znamení Vodnáře. 

Vyrůstala jsem jako jedináček, a to fakt není žádný med! 

Od mala jsem vnímala, že jsem jiná, více jsem si rozuměla s dospělými než s vrstevníky, přemýšlela jsem nad věcmi mezi nebem a zemí. 

Procházela jsem různými zklamáními, úspěchy, vzestupy a pády, a to vše mělo dopad na moje chování, cítění, na vnímání sebe sama. Často jsem z mých pocitů smutku, strachu, selhání, bezmoci, stagnace,.. obviňovala okolí, zejména rodiče.

A jak šel čas, začala jsem si víc uvědomovat, že je třeba začít u sebe – pozorovat svoje myšlenky, emoce, fyzické tělo. Zvědomit si, co chci a co mi nevyhovuje, najít sebe samu, svoje touhy, sebelásku, vnitřní sílu a odhodlanost, důvěru v sebe sama, zdravé sebevědomí. 

A tak jsem se vydala na cestu, klikatou, trnitou, bahnitou - sem tam vysvitlo slunce, zasvítila duha, někdy jsem procházela temným hlubokým lesem, kde jsem neviděla na krok. Ta cesta mi dala a stále dává smysl, protože ona cesta je život, stejně jako smyslem života je život sám, stejně jako cílem cesty je sama cesta, tedy život , a teď konečně žiji ..nacházím svoje vnitřní já, kdo jsem a proč tu jsem.

Jsem vděčná za všechny ty zkoušky a výzvy, které mi život přinesl, protože mě naučily být silnější, odvážnější a otevřenější. Přestože mě občas přepadnou chmury a nevidím hned východisko ze svojí neuspokojivé situace, pociťuji splín i strachy, tak už v nich nesetrvávám tak dlouho a nepropadám jim natolik, jako tomu bývalo v minulosti. 

Dnes se cítím šťastnější a spokojenější, než kdy jindy.Tato moje cesta mě zavedla k mému poslání: sdílet své zkušenosti a nabyté poznatky s ostatními, pomoci jim na jejich vlastní cestě k sebepoznání. 

Věřím, že každý z nás má v sobě nekonečný potenciál a schopnosti, které můžeme objevit a rozvíjet. 

Věřím, že každý z nás má právo být šťastný a spokojený se svým životem. Jsem tady, abych vám pomohla na vaší cestě, krok za krokem, ať už jste kdekoliv. Jsem tady, abych vám ukázala, že jste silní, odvážní a schopní cokoliv, co si jen přejete. Jsem tady, abych vám ukázala, jak najít své vnitřní světlo a nechat ho zářit. 

Jsem tady, abych vám ukázala, jak milovat sami sebe takoví, jací jste. 

Protože to je ten nejkrásnější dar, který si můžete dát. 

Buďte SAMI SEBOU tady a teď.